section-efbe90b
<mark>Metal Tozu</mark> İmalatı

Metal Tozu İmalatı

Mxen Toz Metal Ltd. Şti.

Mxen Toz Metal bünyesinde yüksek saflıkta ve muhtelif parçacık boyutuna sahip metal tozları üretilmekte ve tedarik edilmektedir. Alüminyum, bakır, çinko, kurşun gibi yumuşak metallerin tozlarının üretim hizmeti, demir ve diğer metallere ait tozların ise tedariği gerçekleştirilmektedir.

Toz metalürjik imalatlarınızda kalitenin adı Mxen Toz Metal

Ne Sunuyoruz

  • Yüksek Saflık
  • Koruyucu Gaz Atmosferi
  • Küresel Geometri
<mark>Metal Köpük</mark> İmalatı

Metal Köpük İmalatı

Mxen Toz Metal Ltd. Şti.

Mxen Toz Metal sürekli gelişim ve ilerleme hedefi ile yüksek teknoloji malzeme gurubunda toz metal ile birlikte köpük metal imalatı da gerçekleştirmektedir. Darbe emilim, filtrasyon, hafiflik ve tüm bunlarla birlikte dayanım arzu edilen alanlarda kullanılmak üzere metal köpük üretimi de gerçekleştirilmektedir.

Ne Sunuyoruz

<mark>Külçe Metal</mark> İmalatı

Külçe Metal İmalatı

Mxen Toz Metal Ltd. Şti.

Mxen Toz Metal bünyesinde, üretmiş olduğumuz toz mamüllerden arta kalan fire malzemelerimiz yüksek kalite ve yüksek saflıkta geri dönüşüm külçesi olarak üretilmektedir. Ayrıca bünyemizde tarafımıza iletecek olduğunuz fire ve hurda malzemeleriniz de geri dönüştürme hattında dönüştürülerek tarafınıza külçe olarak teslim edilir.

İsraf etmiyoruz, geri dönüştürüyoruz...

Ne Sunuyoruz

;
2021 yılında kurulan şirketimiz yenilikçi ve inovatif fikirlerle her zaman yanınızda olmaya ve size ihtiyacınız olan çözümleri sunmaya devam etmektedir.

İletişim

Abonelik

Habersiz kalmayın, abone olarak tüm güncellemelerden anında haberder olun.